Garanti ve Kullanım Koşulları

Uygulama ve ürün garantisi Kalekim’den…

Kalekim Kimyevi Maddeler San. ve Tİc. A.Ş. aşağıda belirtilmiş olan koşullara tabi olmak uzere; bu belgede listelenen Kalekim ürünleriyle Garantili Usta tarafından yapılan banyo, mutfak, balkon, teras gibi ic ve dış mekandaki tum seramik uygulamaları Kalekim’in garantisi altındadır ve Kalekim markalı ürünlerin üretim hatası taşımadığını beyan ve garanti eder.

Garanti Belgesini PDF olarak indirmek için tıklayınız.

Seramik Uygulamaları Ürün Öneri Tabloları

Ürünlerin Garantili Usta ya da sizin tarafınızdan alınıp alınmayacağı ustayla yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Ancak sizin dikkat etmeniz gereken ürünlerin Kalekim markalı olması ve Kalekim Genel Kataloğunda yer alan “Seramik Yapıştırıcıları Ürün Öneri Tablosu”, “Derz Dolgu Ürün Öneri Tablosu”, “Su Yalıtım Ürün Öneri Tablosu” ve “Yüzey Hazırlık Ürün Öneri Tablosu”na göre alınması ve uygulanmasıdır.

Fiyat Listesi

Size önerdiğimiz fiyat listesi yalnızca garanti kapsamındaki işler baz alınmaktadır. Fiyatlarımız; tüketici haklarını korumaya yönelik olarak tavsiye edilen rakamlardır. Nihai fiyatlandırma, tarafların işin özelliklerine göre belirlenmesi gereklidir. Tavsiye edilen hizmet fiyatları 0 - 50 m2 aralığındaki seramik uygulamalarını kapsamaktadır. KDV haric oluşabilecek en yüksek fiyatlari ifade etmektedir.